CZRUR52C2V4
MFR.Part #
CZRUR52C2V4
JLCPCB Part #
C7457318
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100uA@1V 150mW 2.28V~2.52V 2.4V 85Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS