CPDT-18VUB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CPDT-18VUB-HF
JLCPCB Part #
C3715116
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 100pF 18V 1uA 20V 350W 45V 9A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS