CZRT55C7V5-G
MFR.Part #
CZRT55C7V5-G
JLCPCB Part #
C7156541
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA@5V 350mW 7.5V 7V~7.9V SOT-23 Zener Diodes ROHS