TV02W180B-G
MFR.Part #
TV02W180B-G
JLCPCB Part #
C2446109
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 200W 20V 29.2V 6.85A Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS