SMBJ90CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ90CA-HF
JLCPCB Part #
C2444091
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 111V 137V 4.4A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us 90V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS