CZRF52C6V2
MFR.Part #
CZRF52C6V2
JLCPCB Part #
C6206618
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@2V 10Ω 200mW 5.89V~6.51V 6.2V 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS