CZRF52C27-HF
MFR.Part #
CZRF52C27-HF
JLCPCB Part #
C5652511
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@20V 200mW 25.65V~28.35V 27V 80Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS