CZRER52C27
MFR.Part #
CZRER52C27
JLCPCB Part #
C6206613
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@20V 150mW 25.65V~28.35V 27V 80Ω 0503 Zener Diodes ROHS