CPDZC12V0B-HF
MFR.Part #
CPDZC12V0B-HF
JLCPCB Part #
C3700632
Package
DFN0603-2
Description
-55℃~+125℃ 100nA 112W 12.2V 12V 28V 3pF 4A@8/20us Bidirectional TVS DFN0603-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS