AMMSZ5250A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
AMMSZ5250A-HF
JLCPCB Part #
C3731970
Package
SOD-123
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15V 19.6V~20.4V 20V 25Ω 500mW 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS