CPDQC3V3T-HF
MFR.Part #
CPDQC3V3T-HF
JLCPCB Part #
C2443363
Package
SOD-923F(0402)
Description
-40℃~+125℃ 10.6V 17A@8/20us 180W@8/20us 20pF 3.3V 4.1V 500nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-923F(0402) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS