CDBB1100-HF
MFR.Part #
CDBB1100-HF
JLCPCB Part #
C6529218
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100V 1A 30A 500uA@100V 810mV@1A DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS