CPDER24V-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CPDER24V-HF
JLCPCB Part #
C2444280
Package
SOD-723F(0503)
Description
-40℃~+125℃ 100nA 10pF 1A@8/20us 24V 25V 47V 47W Bidirectional TVS SOD-723F(0503) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS