CGRA4004-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CGRA4004-G
JLCPCB Part #
C17695785
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.1V@1A 1A 30A 400V 5uA DO-214AC(SMA) Diodes - General Purpose ROHS