A5KP200CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
A5KP200CA-G
JLCPCB Part #
C2628912
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 15.43A 200V 224V 2uA 324V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS