ASMCJ170A-HF
MFR.Part #
ASMCJ170A-HF
JLCPCB Part #
C20185301
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 170V 209V 275V 5.4A@10/1000us 5uA Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS