CDBHA15150-HF
MFR.Part #
CDBHA15150-HF
JLCPCB Part #
C3758510
Package
TO-277B
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150V 15A 250A 250uA@150V 850mV@15A TO-277B Schottky Diodes ROHS