TV15C450J-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV15C450J-G
JLCPCB Part #
C2447323
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20.63A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS