CDBA3150LR-HF
MFR.Part #
CDBA3150LR-HF
JLCPCB Part #
C6479159
Package
DO-214AC(SMA)
Description
150V 3A 500uA@150V 820mV@3A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS