CDBA1100LR-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CDBA1100LR-HF
JLCPCB Part #
C6529212
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100V 1A 500uA@100V 50A 750mV@1A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS