TV06B540JB-G
MFR.Part #
TV06B540JB-G
JLCPCB Part #
C2445194
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.89A 600W 60V 87.1V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS