AUSMBJ45CA-HF
MFR.Part #
AUSMBJ45CA-HF
JLCPCB Part #
C3706695
Description
-55℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W 72.7V 8.3A Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS