AUSMBJ150A-HF
MFR.Part #
AUSMBJ150A-HF
JLCPCB Part #
C3704704
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 1uA 2.5A 243V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS