A5KP140A-G
MFR.Part #
A5KP140A-G
JLCPCB Part #
C2629865
Description
-55℃~+150℃ 140V 155V 22.05A 226.8V 2uA 5kW TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS