AUSMBJ110A-HF
MFR.Part #
AUSMBJ110A-HF
JLCPCB Part #
C3714323
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 3.4A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS