ATV02W190B-HF
MFR.Part #
ATV02W190B-HF
JLCPCB Part #
C3711891
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 19V 1uA 200W 21.1V 30.6V 6.54A Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS