CZRUR52C4V7-HF
MFR.Part #
CZRUR52C4V7-HF
JLCPCB Part #
C7453797
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 150mW 4.47V~4.94V 4.7V 500Ω 5uA@2V 78Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS