ATV50C600J-HF
MFR.Part #
ATV50C600J-HF
JLCPCB Part #
C2448579
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 51.7A 5kW 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS