ATV50C301JB-HF
MFR.Part #
ATV50C301JB-HF
JLCPCB Part #
C3701509
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 10.3A 300V 335V 486V 5kW TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS