TV06B400J-HF
MFR.Part #
TV06B400J-HF
JLCPCB Part #
C2445733
Description
-55℃~+150℃ 1uA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS