ATV30C441JB-HF
MFR.Part #
ATV30C441JB-HF
JLCPCB Part #
C2448003
Description
-55℃~+150℃ 2uA 3kW 4.21A 440V 492V 713V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS