ATV30C160J-HF
MFR.Part #
ATV30C160J-HF
JLCPCB Part #
C3706013
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 115.38A 16V 17.8V 26V 2uA 3kW TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS