TV04A401J-G
MFR.Part #
TV04A401J-G
JLCPCB Part #
C3701568
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400V 400W 447V 620mA 648V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS