ATV30C110JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV30C110JB-HF
JLCPCB Part #
C2447259
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 164.84A 18.2V 2uA 3kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS