ATV30C101J-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV30C101J-HF
JLCPCB Part #
C2447692
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 18.52A 2uA 3kW TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS