TV15C180JB-G
MFR.Part #
TV15C180JB-G
JLCPCB Part #
C2448740
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18V 1uA 20V 29.2V 51.37A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS