ATV15C700J-HF
MFR.Part #
ATV15C700J-HF
JLCPCB Part #
C2446866
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 113V 13.27A 70V 77.8V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS