ATV15C260J-HF
MFR.Part #
ATV15C260J-HF
JLCPCB Part #
C5590817
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 26V 28.9V 35.63A@10/1000us 42.1V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS