ATV15C220J-HF
MFR.Part #
ATV15C220J-HF
JLCPCB Part #
C2446928
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 22V 24.4V 35.5V 42.25A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS