ATV15C200JB-HF
MFR.Part #
ATV15C200JB-HF
JLCPCB Part #
C3708177
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20V 22.2V 32.4V 46.3A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS