ATV15C161J-HF
MFR.Part #
ATV15C161J-HF
JLCPCB Part #
C2446934
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 160V 178V 259V 5.79A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS