A5KP45CA-G
MFR.Part #
A5KP45CA-G
JLCPCB Part #
C2625240
Description
-55℃~+150℃ 2uA 45V 50V 5kW 68.78A 72.7V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS