ATV15C110JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ATV15C110JB-HF
JLCPCB Part #
C2446801
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11V 12.2V 18.2V 1uA 82.42A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS