ATV06B700J-HF
MFR.Part #
ATV06B700J-HF
JLCPCB Part #
C2445572
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 5.31A 600W 70V 77.8V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS