A5KP64CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
A5KP64CA-G
JLCPCB Part #
C2624992
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 103V 2uA 48.54A 5kW 64V 71.1V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS