ATV06B201J-HF
MFR.Part #
ATV06B201J-HF
JLCPCB Part #
C2446781
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.85A 1uA 200V 224V 324V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS