TV02W140B-G
MFR.Part #
TV02W140B-G
JLCPCB Part #
C2444618
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 200W 23.2V 8.62A Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS