ATV04A900JB-HF
MFR.Part #
ATV04A900JB-HF
JLCPCB Part #
C3711939
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 1uA 2.74A 400W 90V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS