ATV04A7V5J-HF
MFR.Part #
ATV04A7V5J-HF
JLCPCB Part #
C3713473
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 100uA 12.9V 31.01A 400W 7.5V 8.33V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS