ATV04A6V5J-HF
MFR.Part #
ATV04A6V5J-HF
JLCPCB Part #
C2444246
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 35.71A 400W 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS